Perşembe , Mart 4 2021

Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

hizayagel.com sitesini kullanan tüm kullanıcılar aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılır. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen siteye girmeyiniz.

1- hizayagel.com bu sitede yer alan tüm bilgileri ve tasarımı önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

2- Bu sitede yayınlanan bilgiler, izinsiz yayınlanamaz.

3- Sitemizde hiçbir şekilde borç para, iş imkanı vs. verilmemektedir. hizayagel.com sitesinde yer alan tüm bilgiler hiçbir kişi veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.

4- Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, tamlığı ve doğruluğu konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, hizayagel.com bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde , hizayagel.com a hiçbir borç, sorumluluk ve mükellefiyet yüklenemez.

5- Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler ilgili kuruluşlar tarafından yayımlanmakta olup, sitemiz bu yayınlar ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6- hizayagel.com web sitesinde yayımlanan yazılar hiçbir özel ve kamu kuruluşunun resmi görüşlerini yansıtmaz.

7- Sitemizde yer alan tüm içerikler bilgi mahiyetinde internet ortamındaki yorumlardan öğrenilebildiği kadarıyla hazırlanmakta olup, içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu bildiririz. Asıl bilgi kurum ve kuruluşların kendi internet sitelerinden alınabilir.